o Eagle7

O Eagle7

Eagle7 ma udowaniać, że informatyka w służbie firm może przynieść wiele pożytku zarówno samym pzedsiębiorstwom, jak i ich klientom.

Na stronie Eagle7.pl zastanowimy się, jak stworzyć stronę internetową dla mikro firmy. Okazuje się, że nie trzeba zlecać tej pracy specjalistom (choć to nie znaczy, ze to zły pomysł). Jeśli wystarczy Ci prosty serwis internetowy i masz wystarczająco dużo czasu, możesz ją zbudować samodzielnie.

Będziemy mówić dużo o Wordpressie, czyli najpopularniejszym CMSie na świecie, o hostingach, o prostych sklepach internetowych i o reklamie serwisów w Internecie.

Opisuję także jak korzystać z aplikacji do tworzenia stron www zwanych kreatorami stron internetowych. Kreatory pozwalają zbudować serwis internetowy nawet osobom, które nie znają się na programowaniu, a często też na tworzeniu grafiki komputerowej.

Na Eagle7.pl znajdziesz więc porady jak pisać treść, jak przygotowywać zdjęcia do publikacji w Sieci, jak korzystać z poszczególnych kreatorów. Strona będzie rozbudowywana o działy typowo szkoleniowe z filmikami instruktażowymi, dostępnymi oczywiście za darmo!

Jeśli informatyka w firmie to temat, który jest Ci obcy – nie przejmuj się. Postaram się opisywać wszystkie zagadnienia jak najprościej.

www.000webhost.com